Prywatny Detektyw Chełm

Biuro detektywistyczne Chełm:

22-100 Chełm

ul. Lwowska 51

Agencja detektywistyczna – siedziba:

21-601 Lublin

ul. Tomasza Zana 11A

512 291 494

kontakt@lubelskidetektyw.pl

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Usługi detektywistyczne Chełm – Art Detektyw

Pracownicy naszego biura detektywistycznego posiadają spore doświadczenie w dziedzinie wykrywania zdrad małżeńskich. Dość często zajmujemy się zleceniami tego typu. Profesjonalny zespół wykwalifikowanych specjalistów dysponuje więc odpowiednimi narzędziami i umiejętnościami pozwalającymi na wykrywanie nielojalności partnera, dostarczanie stosownych materiałów dowodowych czy dyskretne obserwowanie podejrzanych o nieuczciwość osób.

Wiedza i wprawa w rozwiązywaniu tego rodzaju spraw umożliwiły nam zyskanie odpowiedniej renomy na terenie Lubelszczyzny (między innymi w Zamościu, Chełmie czy Białej Podlaskiej) jak i w innych regionach kraju. Dodatkowym atutem naszej agencji jest współpraca z kancelariami adwokackimi, poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, ekspertami w dziedzinie prawa oraz innymi specjalistami zajmującymi się tematyką rozwodową.

Chełm jest miastem styku kultur, pogranicza, współistnienia różnych religii i narodowości. Od wieków tereny te zamieszkiwali katolicy, prawosławni i Żydzi. Nieco później pojawili się protestanci.
Niemal od początku polskiej państwowości, tereny te były przedmiotem sporu między Polską a Rusią. Inkorporacja ziemi chełmskiej do Korony nastąpiła w 1387 roku, a lokacja miasta na prawie magdeburskim 5 lat później. Chełm stał się ważnym ośrodkiem państwa Jagiellonów. W XV wieku powstało tu biskupstwo prawosławne przekształcone następnie w diecezję unicką.

W kolejnych wiekach Chełm niszczą liczne wojny i najazdy, przez co rozwój miasta zostaje przyhamowany. W okresie zaborów tereny te znajdują się najpierw pod wpływami Austrii a następnie Rosji. Mimo zawirowań dziejowych miasto zachowuje jednak swój wielokulturowy koloryt.

Sytuacja zmienia się po II wojnie światowej, kiedy ludność żydowska zostaje wymordowana, a ukraińska usunięta. Dziś drugie co do wielkości miasto Lubelszczyzny jest jednolite etnicznie, a o dawnym charakterze świadczy jedynie materialne dziedzictwo.