O Firmie

Jesteśmy firmą, która powstała aby spełnić oczekiwania klientów, którzy potrzebują pomocy detektywa ale jednocześnie wstępnej porady prawnej zanim podejmą decyzję odnośnie skorzystania z usług proponowanych przez naszą firmę.
Naszym priorytetem jest kompleksowa i rzetelna obsługa naszych klientów. Dlatego też przed zawarciem umowy rozmawiamy merytorycznie i rzeczowo proponując i dobierając wspólnie z klientem jak najlepsze środki działania, które dadzą jak najlepsze skutki, zadowolenie i satysfakcję z wykonanej przez nas pracy. Bo cieszy nas również jeśli klient będąc usatysfakcjonowanym z efektów zleconej nam usługi może wystawić nam jak najlepsze recenzje i polecić nas innym osobom, które chciałyby skorzystać z usług proponowanych przez naszą firmę.
Nasi pracownicy wykonujący czynności detektywistyczne są licencjonowanymi detektywami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w tej branży, gwarantując tym samym jakość i rękojmię wykonywanych czynności.
Ponadto osoby z nami współpracujące posiadają wiele innych uprawnień pomocnych w prowadzonej przez nas działalności oraz doświadczenie zawodowe w takich dziedzinach jak: prawo, administracja, windykacja, informatyka, elektronika.

Podstawa prawna

Podstawa prawna i bezpieczeństwo – nasza firma działa na podstawie wpisu do działalności regulowanych i zezwolenia numer RD-85/2014 Wydanego przez właściwy organ, tj. w przypadku agencji detektywistycznych jest to Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
Działalność detektywistyczna jest uregulowana przede wszystkim w ustawie o usługach detektywistycznych z dnia 6 lipca 2001 roku (Dz. U. z 2014 r., nr 0, poz.273).
Charakterystycznym dla tej działalności i uregulowane stosownymi przepisami jest:

 

Rozwiązane sprawy

[accordions id=”295″]

Porady

Kiedy skorzystać z pomocy detektywa? Jeśli macie Państwo poważne podejrzenia, że partner nie dochowuje wierności i chcecie rozwiać ewentualne wątpliwości, możecie zwrócić się do profesjonalistów z biura Art Detektyw. Zebrane przez nas materiały są nie tylko przekonującym dowodem dla zdradzanego męża czy żony, ale mogą również stać się kluczowym argumentem przesądzającym o orzeczeniu winy podczas sprawy rozwodowej w sądzie. Jest to szczególnie istotne, gdy w grę wchodzi późniejszy podział majątku lub walka o prawa do opieki nad dziećmi.

Dodatkowo nasze usługi okazują się niezbędne podczas różnego rodzaju porwań (w tym tzw. porwań rodzicielskich), uprowadzeń, zaginięć, poszukiwania osób ukrywających się, a także ustalaniu danych osobowych, miejsc zamieszkania, zameldowania, pobytu.

Prowadzimy rozmaitego typu śledztwa gospodarcze i zakrojony na szeroką skalę wywiad gospodarczy. Przyjmujemy zlecenia od wierzycieli, którzy mają problemy z ustaleniem lub wykryciem majątku dłużnika. Zbieramy materiały poświadczające nieuczciwe działania konkurencji. Pomagamy we wszelkiego rodzaju sprawach karnych i cywilnych. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i wieloletniemu doświadczeniu bezbłędnie namierzamy podsłuchy, urządzenia i programy szpiegujące. Oferujemy pełną gamę usług z zakresu informatyki śledczej.

Ponadto gwarantujemy profesjonalne doradztwo podczas każdej z prowadzonych przez nas spraw. Podpowiadamy, w jaki sposób wykorzystać zgromadzony materiał dowodowy i do jakich organów lub służb się z nim udać. Dzięki współpracy ze specjalistami i ekspertami z różnych dziedzin prawa, jesteśmy w stanie polecić Państwu najlepsze kancelarie adwokackie w regionie.

Wszelkie działania oraz podejmowane przez nas zlecenia objęte są tajemnicą służbową i szczegółowo raportowane. Cechuje nas dyskrecja, dlatego powierzając nam swoje sprawy, możecie czuć się pewnie. Nigdy nie zawodzimy naszych Klientów.